17603.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Sőtér István: Az elveszett bárány. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 355+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére DEDIKÁLT példány.