Passuth László: Esőisten siratja Mexikót. Bp., 1965, Szépirodalmi Könyvkiadó, 536 p. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.