17459.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
5 500 HUF
Magyar Politikai és Közigazgatási Compass (1919-1939). Szerk.: Madarász Elemér. Bp., 1939, Magyar Politikai és Közigazgatási Compass Kiadóvállalat (Athenaeum-ny.), 755 p. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borÃtóval, helyenként foltos, kissé sérült lapokkal.