Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD

Beschreibung:

Kapornaky Gyula 3 műve, valamint 2 könyv benne Kapornkay Gyula verseivel: Süssön a nap. Bp., 1981., BM Határőrség Politikai Csoportfőnöksége. Kiadói papírkötés.; Szerelmes dal a szülőföldről. Tájleiró versek az Őrségről. Szombathely, 1996., Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés.; Ének az Őrségről. Szombathely, 1984., Vas m. Tanácsa V.B. Művelődési Osztálya. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Benne cikkekkel, gépelt irattal, Kapornaky Gyulával. Őrségi Vásár 1984-es prospektusával.; Ez történt. Vasi írók antológiája. Szerk.: Palkó István. Szombathely, 1961., Vas M. Tanácsa VB Művelődésügyi Osztály. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. Benne Kapornaky Gyula 2 versével. ; Honnan tudhatnátok. Versantológia. Szerk.: Barcs János. Kesztyűs Ferenc illusztrációival. hn., 1994., NépAkarat Párt. Kiadói papírkötés. Benne Kapornaky Gyula verseivel is. Valamint benne Kapornaky Gyula 3 nyomtatott, és 1 gépelt versével, rajta a szerző sajátkezű aláírásaival, 2 borítékban. A könyvek a szerző, Kapornaky Gyula (1914-2001) költő, író, az Őrség költőjének dedikációjával, ebből 4 köteten Makay Gusztáv (1910-1984) irodalomtörténész, kritikus, egyetemi tanár részére szóló dedikációkkal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor