Illyés Gyula: Puszták népe. Bp., 1937., Grill Károly, 240 p. Második k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/409/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000023/Illyes-Gyula-Pusztak-nepe-Bp-1937-Grill-Karoly-240-p-Masodik-kiadas-Kiadoi-kisse-ko~II2537890
2537890
17548
409
Beschreibung: Illyés Gyula: Puszták népe. Bp., 1937., Grill Károly, 240 p. Második kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
: nagy_andras