17644.
409. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Camille, Flammarion: Beszélgetések a végtelenségről. Ford.: Dr. Kompolti A. Szeged, 1895., Endrényi Imre. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, és foltos lapélekkel.