Clementine Helm: Backfischchens Leiden und Freuden. Eine Erzählung für junge Mädchen von - -. Leipzig,én., Georg Wigand. Egészoldalas fekete-fehér képtáblákkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a tartalomjegyzék lapján hiánnyal.