Zsolnay rózsamintás hiányos étkészlet, matricás porcelán, kopott, egyi... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Zsolnay-rozsamintas-hianyos-etkeszlet-matricas-porcelan-kopott-egyik-tanyer-torott-Je~II2530993
2530993
11268
408
Beschreibung: Zsolnay rózsamintás hiányos étkészlet, matricás porcelán, kopott, egyik tányér törött, Jelzett
: nagy_andras