Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Zsolnay-korsos-fiu-Eozinmazas-porcelan-fajansz-jelzett-1930-korul-serult-javitott-m-~II2526410
2526410
11265
408
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Zsolnay korsós fiú. Eozinmázas porcelán fajansz, jelzett, 1930 körül, sérült, javított. m: 20 cm