Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Zsolnay-Kisfaludi-Strobl-Zsigmond-Furdozo-no-feher-mazas-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal~II2531076
2531076
11417
408
24000
Rufpreis:
24 000 HUF 64,86 EUR , 70,59 USD
Beschreibung: Zsolnay Kisfaludi Strobl Zsigmond: Fürdőző nő, fehér mázas porcelán, jelzett, kopásnyomokkal. m:32cm
: karap_norbert