11382. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Victoria csehszlovák porcelán fűszertartó szett, 5 db-os. Matricás, irizáló réteggel, jelzett, kopottas, kis csorbával, m: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert