30 000 HUF
21
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett, "Le Quattro Staggioni" A négy évszak sorozatból az Ősz dekorral díszített 4 személyes mokkás készlet. Limitált szériás, certifikát sorszámozott, 1484/1999 sorszámmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, tanúsítvánnyal, minimális kopással.