3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Hollóházi egy személyes porcelán reggeliző készlet (1 tányér, 1 csésze, 1 alátét) matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, tányér d: 20 cm, alátét d: 17 cm, csésze m: 8 cm, d: 11 cm