11302. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
26 000 HUF
0 HUF
Hollóházi, Szász Endre, 4 db porcelán. Váza m: 20 cm, tálka d: 8 és 15,5cm, bonbonniere 13x9cm. Apró kopásokkal, pár lepattanással. Jelzett.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert