11240. 408. Gelaufene Fernauktion Porzellan
28 000 HUF
0 HUF
Herendi porcelán Ludas Matyi, gazdagon díszített magyaros mintával. Kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm, h: 26 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert