Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és f... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~6/Diszkaspo-kezzel-festett-es-aranyozott-porcelan-rozsamotivummal-es-fekete-fonddal-jelzes~II2530940
2530940
11479
408
Beschreibung: Díszkaspó, kézzel festett és aranyozott porcelán, rózsamotívummal és fekete fonddal. jelzés nélkül, kopott, máz repedt. m: 17 cm, d: 17 cm