11100. 408. Gelaufene Fernauktion Keramiken
6 000 HUF
0 HUF
Goebel/Hummel kisfiú játékbabával, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, javított, m: 12,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert