11542.
408. Gelaufene Fernauktion
Gläser
4 000 HUF
Ólomkristály kétrétegű likőrös készlet, kiöntővel és 6 db pohárral, matricával jelzett, metszett, dugón csorbával, kis kopásnyomokkal, m: 30,5 cm, 7,5 cm