11869.
408. Gelaufene Fernauktion
Uhren
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm