11767.
408. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Császár Pál: Fülbevalós fej. Terrakotta, aranyozott, réz. Jelzett, hibátlan. 24 cm