Dekoratív, régi üvegezett, sérült fa képkeret. Keretben olajfestmény olvashatatatlan jelzéssel. Hátoldalán Freimann József aradi kép és képkeret kereskedő 1910 körüli címkéjével. Keret látható méret: 12×8 cm, külső méret: 31x27 cm.