14004.
408. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
[Molnár Antal: Összhangzattan.] Bp.,[1943?], Dante, 284 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó címlappal.