cca 1920-1940 Dr. Kokai Rezső: Pedagógiai jegyzetek. A Zeneművészeti Főiskola Tanárának magyarázatai alapján összeáll.: Sallay Józsa, két kissé kopott vászonfüzetben, kézzel írt jegyzet, 117+125 p.