11949. 408. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
3 400 HUF
0 HUF
Vegyes bolhatétel (Korondi tál d: 36cm, üvegváza, pohár, hőmérő, karácsonyfaizzó, szemüveg stb) Vegyes méretűek. Kopottak, sérültek.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert