12347. 408. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
2 000 HUF
0 HUF
Edényalátét, fém, csehszlovák fajansz betéttel, kopott, jelzett, 17,5x17,5x5,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras