5 db régi fém konyhai tárgy: kávészűrő (jelzett), mérőpohár, mérőkanál... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/5-db-regi-fem-konyhai-targy-kaveszuro-jelzett-meropohar-merokanal-2-db-tolcser~II2530651
2530651
12247
408
Flea Market
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: 5 db régi fém konyhai tárgy: kávészűrő (jelzett), mérőpohár, mérőkanál, 2 db tölcsér. Koruknak megfelelő, kopottas, kissé rozsdafoltos állapotban.
: nagy_andras