3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1939 Dr. Urmánczy Antal: Magyarország áttekinthető történelme. Grafikus történelem-ábrázolás I. rész. Kihajtható, nagyméretű, grafikus tabló. Bp., a szerző kiadása (Klösz Gy. és Fia Térképészeti Műintézet). Papírkötés,kissé kopott, kissé foltos borítóval, 85x68 cm