Drucksachen

Zahl der Lose: 297

cca 1800 Andenken an die Mission, német nyelvű katolikus nyomtatvány, J. Schmid Linz nyomása, 4 sztl oldal, sérült, kissé foltos,
14029.

Rufpreis:
1 800 HUF
1837 Pest, A főméltóságú királyi udvari fő-törvényszékeken 1837. esztendő szentmártoni törvényszakasz alatt hozott és kihirdetett ítéletek, 92p
14030.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1838 Pest, A főméltóságú királyi udvari fő-törvényszékeken 1838. esztendő vízkereszti törvényszakasz alatt hozott és kihirdetett ítéletek, 155p
14031.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
1857 Grundsteinlegung der Votiv-Kirche am 24. April 1856. emléklap
14032.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
1860 Kolozsmegye fölirata a nemzetgyüléshez. Tisztelve szeretett honatyák! Midőn tizenkét évi némassága után először szólhat e megye közönsége törvényes hangon, ... Politikai röpirat. Kolozsvár, Gámán Jánds, hajtott, kissé foltos, benne egykorú javítással, 34x21 cm
14033.

1860 "Kolozsmegye fölirata a nemzetgyüléshez. Tisztelve szeretett honatyák! Midőn tizenkét évi némassága után először szólhat e megye közönsége törvényes hangon, ..." Politikai röpirat. Kolozsvár, Gámán Jánds, hajtott, kissé foltos, benne egykorú javítással, 34x21 cm

Rufpreis:
3 000 HUF
17
1861 A Vasárnapi Ujság teljes 1861. évi, nyolcadik évfolyama egybekötve (1.-52. sz.), egy szám hiányzik (35. sz.) Szerk.: Pákh Albert, Jókai Mór. Kiadó tulajdonos: Heckenast Gusztáv. Pest, 1861,Landerer és Heckenast, (4)+620 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fametszetű képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal, hírekkel, érdekes írásokkal. Széchényi István emlékére készült egészoldalas illusztrációval (Emléklap az 1860. évről), valamint Kölcsey Ferenc: Hymnus c. versével, címeres, díszesen illusztrált lapon. Erősen sérült félvászon-kötésben, hiányzó gerinccel, a borító kopott, a 614. oldaltól a hátsó kötéstábla és 3 lap levált (615-620), benne több lapon szakadással, sérüléssel, egy lap sérült, hiányos (273/274), egy lap kettészakadt (363/364.), a 408-421. oldalak között hiányzó lapokkal (35. sz.), pár lap kijár és a szélein szakadásokkal, sérülésekkel (146-151,230-235, 615-618), benne pár kissé foltos lappal is, az elülső szennylap kijár és kissé hiányos.
14034.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
13
1863 A Sürgöny című újság 3. évfolyamának egyik száma, utolsó oldalon az első cs. k. szabadalmaztatott dunagőzhajózási társaság részletes menettervével
14035.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1864-1900 4 db csipkés és litho üdvözlőkártya
14036.

Rufpreis:
8 000 HUF
1865 Neuer Bothe aus Mähren. Ein Haus-, Stadt- und Landsmanns-Kalender für alle Provinzen des österreichischen Gesammtreiches, auf das Jahr nach Christi Geburt 1865, welches ein Gemein-Jahr von 365 ist. Fündundsiebenzigster Jahrgang. Mit einem Titelbilde und vielen anderen in den Text abgedruckten Abbildungen. Brünn, ,Georg Gastl, 1(kétoldalas fametszetű illusztráció) t.+12+96+18 p. Német nyelven. Korabeli reklámokkal. Fametszetű egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott, sérült borítóval, az elülső borító levált, foltos, egykorú bejegyzésekkel, jegyzetekkel.
14037.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1880 Litho szentképsorozat, 12 db, német szöveggel a hátoldalán
14038.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1880 Kínai nők, litho nyomat, paszpartuban, 14×7,5 cm
14039.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
1881 Szabolcsmegyei Közlöny Nyírvidéki Értesítője IX. évfolyam 13. szám
14040.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF