19078. 408. Gelaufene Fernauktion Juwelen
16 000 HUF
9
0 HUF
Ezüst (Ag): doboz, fabetéttel, jelzett, kopott, monogramos, belsejében véset felirattal. 9,5x11,5x4,5cm, nettó: 157g
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert