10834. 408. Gelaufene Fernauktion Stich
4 000 HUF
10
0 HUF
Blaschke János (1770-1833): Maria Theresia, Mária Terézia. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, lap széle kissé sérült, 11,5×7 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb