10686.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
cca 1920 Azonosítatlan jelzéssel: Úr és dáma, akvarell-tus, papír, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 24x16 cm, keretben: 39x31 cm