Zórád Ernő jelzéssel: Munkahelyi baleset. Akvarell, tus, papír. Lap al... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Zorad-Erno-jelzessel-Munkahelyi-baleset-Akvarell-tus-papir-Lap-aljan-apro-serulessel~II2524657
2524657
10531
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Zórád Ernő jelzéssel: Munkahelyi baleset. Akvarell, tus, papír. Lap alján apró sérüléssel. 19x19 cm
: ra