10612.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Váradi jelzéssel: Párizs, Opera, 1962. Kréta, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 21x29,5 cm