Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Pakh-jelzessel-Tehenek-a-vizparton-Olaj-vaszon-Dekorativ-fa-keretben-30C39741-cm~II2524517
2524517
10579
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Pákh jelzéssel: Tehenek a vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, 30×41 cm
: tm