10648.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti jelenet. Olaj, karton. Dekoratív, szecessziós, sérült fa keretben, 34×49 cm