10635.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Olvashatatlan jelzéssel, Miséről távozók. Olaj, vászon, sérült, dekoratív sérült keretben. 80x60cm