10652.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Mediterrán park pálmafával. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 26x34,5 cm