10681.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Firenze, Via della Carossa, 1940. Tempera, papír. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. Hátoldalán Karsa Kázmér újpesti üveges és képkeretező, "ősmagyar iparos", nyilas bélyegzőjével 1940-ből. 44x28 cm