Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, karton. Dekoratív, sérült ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Olvashatatlan-jelzessel-Erdoszele-Olaj-karton-Dekorativ-serult-keretben-50x40-cm~II2525468
2525468
10683
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, karton. Dekoratív, sérült keretben. 50x40 cm
: tm