10459.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, vászon. Hátoldalán korabeli "(...) 6K (...) felirattal. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 39,5x30 cm