10452.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. második felében működött festő alkotása: Absztrakt kompozíció. Vegyes technika, karton. Kissé sérült (felületi festékhiánnyal). Hátoldalán "Tárcsa 71 Polgár" felirattal. Dekoratív, kissé kopott keretben, 42×32 cm