Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Jelzes-nelkul-Ut-az-erdo-szelen-Olaj-farost-vastag-fa-keretben-29x33-cm~II2530387
2530387
10712
408
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Út az erdő szélén. Olaj, farost, vastag fa keretben. 29x33 cm
: pelikán_kristóf