10734.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Jelzés nélkül: Táj tehenekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 26×40 cm