10722.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Jelzés nélkül: Gyerek portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 61×46 cm