10744.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Jelzés nélkül: Falusi házak. Akvarell, papír, sérült , jelzett, 15x22 cm