10755.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül: Erdőrészlet. Ceruza, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 37x25,5 cm