10694.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm