10552.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Grimm jelzéssel: Napfényes tengerpart. Olaj, karton, kissé hullámos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 20×26,5 cm