10554.
408. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Farkas A jelzéssel: Építkezés, 1978. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 66x49,5 cm