Balla Béla jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült (felüle... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/408/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~2/Balla-Bela-jelzessel-Vizparti-taj-Olaj-farost-Kisse-serult-feluleti-karcolasokkal-70~II2527475
2527475
10562
408
6500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 500 HUF 17,57 EUR , 19,12 USD
Beschreibung: Balla Béla jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Kissé sérült (felületi karcolásokkal). 70×50 cm
: pelikán_kristóf